Kontakt

Rejony

Przedstawiciele Handlowi

Nasze oddziały

woj. małopolskie

Oddział w Miechowie

ul. Racławicka 36
32-200 Miechów
tel/fax. 41 389 90 05

Dział maszyn rolniczych

Przedstawiciele handlowy

Przemysław Kwieciński
tel. 504 107 512
p.kwiecinski@kisielagrotech.pl

Dominika Sienko
tel. 661 571 898
d.sienko@kisielagrotech.pl

Błażej Zaręba
tel. 605 423 977
b.zareba@kisielagrotech.pl

Dział części zamiennych

Piotr Harazin
tel. 607 052 053
p.harazin@kisielagrotech.pl

Serwis

Kierownik serwisu

Marek Zaprzelski
tel. 603 553 576
m.zaprzelski@kisielagrotech.pl

woj. świętokrzyskie

Odział w Górnie

ul. Łysicka 1
26-008 Górno
woj. świętokrzyskie

tel./fax 41 302 31 10
tel. 41 302 32 10

Dział maszyn rolniczych

Przedstawiciele handlowi

Michał Stachlewski
tel. 605 347 848
m.stachlewski@kisielagrotech.pl

Marcin Kot
tel. 609 122 751
m.kot@kisielagrotech.pl

Dział części zamiennych

Zastępca kierownika serwisu

Mateusz Stęplowski
tel. 512 418 098
m.steplowski@kisielagrotech.pl
tel. 732 732 392
ph2@crkisiel.pl

Sklep części do maszyn i ciągników

Michał Tofil
tel. 576 455 279
ph1@crkisiel.pl

Adrian Wiącek
tel. 732 732 392
ph2@crkisiel.pl

Serwis

Kierownika serwisu

Robert Ołubiec
tel. 601 358 853
serwis@kisiel.info

Kierownika serwisu

Rafał Mazur
tel. 726 900 208
r.mazur@kisielagrotech.pl

Serwis

INFOLINIA: 505 175 926

Rolnictwo precyzyjne

Doradca techniczny

Paweł Burak
tel. 605 476 756
p.burak@kisielagrotech.pl

Księgowość

Główna Księgowa

Agata Dolezinska
tel. 607 680 663
a.dolezinska@kisielagrotech.pl

Kadry i płace

Agnieszka Podolec
tel. 607 693 468
a.podolec@kisielagrotech.pl

Rozliczenia, Płatności

Monika Ołubiec
tel. 607 693 468
monika.olubiec@kisiel.info

Specjalista ds. księgowych i rozliczeń płatności

Paulina Grzywa
tel. 607 693 468
p.grzywa@kisielagrotech.pl

Monika Grzesik
tel. 607 693 468
m.grzesik@kisielagrotech.pl

Dział zarządzający

Dyrektor handlowy

Michał Stachlewski
tel. 605 347 848
m.stachlewski@kisielagrotech.pl

Z-ca Dyrektora handlowego

Paweł Michałek
tel. 502 041 500
p.michalek@kisielagrotech.pl

Właściciel

Mariusz Kisiel
tel. 515 073 800
mariusz@kisiel.info

Skontaktuj się z nami

P.P.H.U. MARIAN KISIEL

ul. Łysicka 1, 26-008 Górno

woj. świętokrzyskie

41 302 31 10

41 302 32 10

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ciągników:
Partnerzy