Kontakt

Rejony

Przedstawiciele Handlowi

Nasze oddziały

woj. małopolskie

Oddział w Miechowie

ul. Racławicka 36
32-200 Miechów
tel/fax. 41 389 90 05

Dział maszyn rolniczych

Kierownik regionalny

Anna Jadczyk
tel. 609 132 863
a.jadczyk@kisielagrotech.pl

Przedstawiciele handlowi

Przemysław Kwieciński
tel. 504 107 512
p.kwiecinski@kisielagrotech.pl

Łukasz Górka
tel. 607 540 558
l.gorka@kisielagrotech.pl

Specjalista do spraw odkupu/sprzedaży maszyn używanych

Robert Ołubiec
tel. 601 358 853

Dział części zamiennych

Piotr Harazin
tel. 607 052 053
p.harazin@kisielagrotech.pl

Serwis

Kierownik serwisu

Rafał Mazur
tel. 726 900 208
serwis@kisiel.info

woj. świętokrzyskie

Odział w Górnie

ul. Łysicka 1
26-008 Górno
woj. świętokrzyskie

tel./fax 41 302 31 10
tel. 41 302 32 10

Dział maszyn rolniczych

Przedstawiciele handlowi

Michał Stachlewski
tel. 605 347 848
m.stachlewski@kisielagrotech.pl

Marcin Kot
tel. 609 122 751
m.kot@kisielagrotech.pl

Specjalista do spraw odkupu/sprzedaży maszyn używanych

Robert Ołubiec
tel. 601 358 853

Dział części zamiennych

Zastępca kierownika serwisu

Mateusz Stęplowski
tel. 512 418 098
m.steplowski@kisielagrotech.pl
tel. 732 732 392
ph2@crkisiel.pl

Sklep części do maszyn i ciągników

Sprzedawca 1
tel. 41 302 32 10
j.ambrozinski@kisielagrotech.pl

Sprzedawca 2
tel. 511 292 292
b.paluch@kisielagrotech.pl

Serwis

Kierownik serwisu

Rafał Mazur
tel. 726 900 208
serwis@kisiel.info

Serwis

INFOLINIA: 505 175 926

Rolnictwo precyzyjne

Doradca techniczny

Paweł Burak
tel. 605 476 756
p.burak@kisielagrotech.pl

Księgowość

Główna Księgowa

Agata Dolezinska
tel. 607 680 663
a.dolezinska@kisielagrotech.pl

Kadry i płace

Jolanta Koziór
tel. 607 693 468
j.kozior@kisielagrotech.pl

Rozliczenia, Płatności

Monika Ołubiec
tel. 607 693 468
monika.olubiec@kisiel.info

Specjalista ds. księgowych i rozliczeń płatności

Iwona Siarek
tel. 607 693 468
i.siarek@kisielagrotech.pl

Jadwiga Sterna
tel. 607 693 468
ksiegowa@kisiel.info

Dział zarządzający

Dyrektor handlowy

Michał Stachlewski
tel. 605 347 848
m.stachlewski@kisielagrotech.pl

Z-ca Dyrektora handlowego

Paweł Michałek
tel. 502 041 500
p.michalek@kisielagrotech.pl

Dyrektor ds. serwisu i części zamiennych

Grzegorz Pachut
tel. 607 053 054
g.pachut@kisiel.info

Właściciel

Mariusz Kisiel
tel. 515 073 800
mariusz@kisiel.info

Skontaktuj się z nami

P.P.H.U. MARIAN KISIEL

ul. Łysicka 1, 26-008 Górno

woj. świętokrzyskie

41 302 31 10

41 302 32 10

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ciągników:
Partnerzy